Gruodžio 19 d. LAB Ukmergės filiale vyko   „Bibliomūšis“, kurį organizavo bibliotekos vedėja Asta Girnienė. Suskirstę į dvi komandas, turėjome atpažinti neregių buityje naudojamus daiktus, kuriuos buvome matę Baltosios lazdelės dienos proga organizuotose pamokėlėse apie neregius ir jų gyvenimą. Taip pat buvo klausimai apie knygas, biblioteką, teko atpažinti knygų personažus...  Po atkaklios kovos „Bibliomūšyje“ nugalėjo „Gudručių“ komanda, kuri buvo apdovanota Aklųjų bibliotekos dovanėlėmis bei saldumynais. 

Kalėdinių karpinių konkursą organizavo LAB Ukmergės filialo vedėja Asta Girnienė. Visą mėnesį karpėme snaiges bei kalėdinius karpinius. Atrinkome pačius gražiausius darbus, kurie iki pavasario bus demonstruojami Aklųjų bibliotekoje. Gražiausio karpinio konkursą laimėjo Kornelija Ribokaitė. 

Su nuotaikingu renginiu į mokyklą atvyko  studija „Švenčių kalvė“ . Visų, mažų ir didelių labiausiai laukiamas Kalėdų senelis ir Nykštukė šventei ruošėsi visus metus. Jie atvyko su nuotaikinga programa, kurios metu skambėjo gyva muzika. Buvo ne stebėtojai, o dalyviai. Atlikome daug užduočių, kad patektume pas Kalėdų senelį. Vėliau žaidėme klasėje, keitėmės dovanomis, sveikinome vieni kitus.

Mums norisi pabūti kartu, tyromis širdimis sugrįžti į savo šeimą ir džiaugsmingai sutikti šv. Kalėdas.  Todėl kiekvieną rytą uždegę Advento vainiko žvakutę, sustoję glaudžiu ratu tarsi prisiglaudžiame širdimis, mintimis, gerais darbais prie tų, kuriuos mylime. Skaitydami kalėdines istorijas, eilėraščius, mokomės būti geresniais, kantresniais, draugiškesniais ir nekantriai laukiame šventės. 

Dalyvavome Paramos Ukrainai akcijoje "Ukmergė - Podolės Kamenecui". Kartu su mokyklos bendruomene ukrainiečių šeimoms aukojome muilą.

Dalyvavome kūrybinių darbų parodoje "Popierinė matematika".

Antrus metus dalyvaujame akcijoje “Kamštelių vajus”. Šiais metais surinkome 22,5 kg plastikinių kamštelių. Daugiausia jų atnešė Luka – 11 kg. Šaunuolė!

Plačiau skaitykite

Įdomią išvyką į policijos komisariatą suorganizavo Marko mama. 

Daugiau nuotraukų

Dalyvavome Aklųjų bibliotekos organizuotame projekte "Pajausk pasaulį" - kūrėme taktilinius atvirukus.

Plačiau apie projektą

Taip pat skaitykite

Matematikos pamokoje mokėmės naudotis įvairiomis svarstyklėmis, svėrėme daržoves ir savo kuprines. Buvo įdomu ir linksma.

Linksmai pasportavome "Move week 2014" judėjimo savaitės renginyje Technologijų ir verslo mokykloje. Esame dėkingi vyresniesiems mūsų draugams.

Dalyvaujame respublikiniame mokslo populiarinimo projekte „Tyrėjų naktis 2014“. Mus domina bandymai, eksperimentai, tyrinėjimai. Naudodamiesi paprastomis priemonėmis ieškojome paaiškinimo, kaip vyksta įvairūs reiškiniai.

Kol geras oras - nepraleidžiame progos mokytis gamtoje.

Pamokose mums patinka grupinis darbas. Draugiškai bendradarbiaudami atliekame užduotis, analizuojame, diskutuojame.

Rinkome klasės seniūną. Šios pareigos atiteko Gabijai. Sveikiname!

Sukūrėme "Klasės susitarimus" ir savo parašais patvirtinome, kad sutinkame jų laikytis.

Pirmoji pamoka. Kuriame laimingą klasę...

Daugiau nuotraukų čia.

Klasė laukia sugrįžtančių trečiokų...